טיפול נשימתי

אנשים החולים בתסמונות כמו Cystic Fibrosis, ו- COPD יכולים לקבל טיפול נשימתי בנוחות של ביתם על ידי פיזיותרפיסט מומלץ בחיפה ובעל ניסיון בטיפולים נשימתיים. כיום הטיפולים נמצאים בסל הבריאות ומקבלים מימון של כ- 100 שקלים לכל טיפול. טיפולי הפיזיותרפיה כוללים טיפול מנואלי לתנועתיות בית חזה, טיפול ותרגול נפחי נשימה, וויברציות, clapping והפעלה אקטיבית לשיפור היענות ונפח הריאה. כמובן שכל טיפול מותאם למטופל על פי הצרכים והמטרות שלו.

שיקום נשימתי בטיפול נבון

האם אתם זקוקים לשיקום נשימתי? טיפול נשימתי פיזיותרפי הינו אחד מטיפולי היסוד עבורכם אם אתם לוקים במחלות ריאה כרוניות כמו COPD וסיסטיק פיברוזיס. בטיפול נבון מתבצע טיפול נשימתי מקצועי על ידי פיזיותרפיסט ספורט ושיקום שרלי נבון שהינו בעל הכשרה וידע נרחב בתחום. השיקום הנשימתי כולל הערכה מקצועית מקיפה, זיהוי של הצרכים שלכם ויכולותיכם ובניית תכנית שיקום אישית מגוונת המהווה מפתח מרכזי להצלחתו של השיקום.

מעוניינים בשיקום נשימתי בתסמונות כמו Cystic Fibrosis ו- COPD? טיפול נשימתי על ידי הפיזיותרפיסט שרלי נבון נועד עבורכם!

כפי שידוע, למחלות ריאה כרוניות יש ביטויים קליניים רב מערכתיים רבים, שמשפיעים על חומרת המחלה. מחלות לב וכלי דם, יתר לחץ דם, סוכרת, הפרעה במאזן השומנים בדם, דיכאון, ירידה בצפיפות העצם, הפרעה בתפקוד השרירים ופגיעה בעצבים הינם רק חלק מן התמונה הקלינית האופיינית למחלות ריאה כרוניות. על כן, הצלחתו של השיקום טמונה בראש ובראשונה בראייה טיפולית הוליסטית והתייחסות ספציפית למצב הרפואי שלכם שהינו בעל השפעה על מצבכם. כמו כן אין לשכוח את החשיבות של ההתמדה בטיפול לאורך זמן מצדכם, ורצונכם באיכות חיים יותר טובה. הטיפול הפרטני והלווי האישי הם הכרחיים לשלבי השיקום הראשוניים, והם קריטיים להצלחתו.

סובלים ממחלת ריאה כרונית? טיפול נשימתי בליווי אישי בטיפול נבון הוא התשובה עבורכם!

שיקום נשימתי כולל פעילות אירובית, אימון לשיפור חוזק הגפיים, תרגילים לשיפור הגמישות ושיווי המשקל, רכישת אסטרטגיות לתפקוד מיטבי מבחינה אנרגטית, וכן הדרכה וחינוך לניהול אורח חיים מתאים. במהלכו של הטיפול תהיו מנוטרים באופן שוטף על מנת לקיים טיפול בטוח שאינו מסכן אתכם, ולהבטיח את השגת היעדים. בשלביו הראשונים של השיקום מתבצע הטיפול במסגרת פרטנית כדי לתת מענה מרבי עד כמה שניתן לצרכיכם.

מחפשים טיפול נשימתי פיזיותרפי פרטני הנותן מענה אישי לצרכיכם? פנו לטיפול נבון!

מטרות השיקום הנשימתי

תכנית השיקום מותאמת ומותאמת אישית עבורכם בהתאם לצרכים הגופניים והתפקודיים שלכם.

יעדי הטיפול המרכזיים בטיפול השיקום הנשימתי הנם:

  • הפחתת קוצר הנשימה בעת ביצוע התפקודים היומיומיים כמו הליכה, עליה במדרגות, רחצה והתלבשות.
  • הקנייה של אסטרטגיות להתמודדות פשוטה ויעילה במצב המטופל.
  • מניעה של החמרת המחלה והאשפוזים שבעקבותיה.
  • שיפור איכות החיים

צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים על השיקום הנשימתי בטיפול נבון!

טיפול נבון. ביחד בתנועה הנכונה.

לתיאום פגישה, אנא מלא/י את הטופס. נשמח להכיר.