פיזיותרפיה בקריות

בשורה משמחת לתושבי הקריות: מי מכם מחפשים שירות פיזיותרפיה במרחק קצר מביתם מוזמנים להתוודע אל מגוון השירותים המוצגים והמוצעים כאן לבריאותכם, להנאתכם ולשיפור באיכות חייכם.
שירות פיזיותרפיה בקריות מייתר את צורך להדרים עד חיפה לקבלת הטיפול. אין צורך לבזבז זמן בדרכים (ולהיתקע, לא אחת, בפקקי תנועה אשר הופכים לפקקי תנוחה בעת ההמתנה הממושכת). פיזיותרפיסט מקצועי ומיומן במגוון סוגי טיפולים מנגיש ומזמן לכם את השירות החשוב והחיוני, אשר לא פעם הוא הכרחי ודחוף.

פיזיותרפיה בקריות
פיזיותרפיה בקריות

פיזיותרפיה בקריות – מענה מהיר לכל בעיה

אתם מוזמנים למלא את פרטיכם האישיים ולשלוח אותם בטופס המקוון. בתוך זמן קצר תקבלו מענה, ואת כל הפרטים הרלוונטיים לחיפוש ולביקוש שלכם.
פיזיותרפיה בקריות מאפשרת לתושבי הקריות בפרט ולתושבי הצפון בכלל ליהנות משירות חשוב זה בכל עת. מגוון סוגי טיפולים פיזיותרפיים מאפשר לכל אחד ולכל אחת מכם, המטופלים הפוטנציאליים, לבחור את הטיפול המתאים להם ביותר.

יצירת הקשר תאפשר לכם להתוודע באופן ישיר ובלתי אמצעי אל נותני השירות ולקבל מידע מפורט על אודות סוג הטיפול המתאים ביותר לטיפול בבעיה שממנה אתם סובלים.
אם וכאשר אתם מחפשים שירות פיזיותרפיה בקריות אתם יכולים למצוא את מבוקשכם, ולקבל טיפול ממוקד, ייעודי, הנותן מענה מיטבי לבעיה המציקה לכם, מגבילה את התפקוד שלכם ופוגמת, כמשוער, באיכות חייכם.

פיזיותרפיה פרטית בקריות

היות שזמן וכסף הם שניים מתוך שלושה משאבים – השלישי, או, אם לדייק, הראשון הוא הבריאות – היקרים ביותר לכל אדם. קבלת שירות פיזיותרפיה בקריות מאפשרת לנזקקים לו לחסוך בשניהם, היות שמתייתר, כאמור, הצורך לנסוע הרחק מהבית על מנת לקבל טיפולים. הדבר משמעותי במיוחד עבור מי שנזקקים לעבור סדרת טיפולים. הנגישות והזמינות של שירותי פיזיותרפיה בקריות מקלה אפוא עליכם, תושבי הקריות, ומאפשרת לכם לא לשרוך חצי יום על נסיעות אל מקום הטיפול ובחזרה ממנו.

פיזותרפיה לגיל השלישי בקריות

טיפול פיזותרפי מקצועי בגיל השלישי יכול לעשות את ההבדל בין חיים מוגבלים לבים התנהלות נטולת כאב.טיפול נבון מציע פיזיותרפיה לגיל השלישי בקריות, המיועדת

למטופלים המחלימים מניתוח, אנשים שמתאוששים מפגיעות ומבוגרים המבקשים לשמר ולשפר כושר גופני, מסת שריר, טווח תנועה, יציבות ושיווקי משקל. במסגרת פיזיותרפיה לגיל השלישי בקריות ניתן להתמודד עם מצבי סרקופניה – איבוד מואץ של מסת השריר המתבטא בדלדול שרירים ואובדן הכוח, לחזק את שרירי הידיים והרגליים על מנת להפחית סיכון לנפילות, לעבוד על קואורדינציה, להפחית כאב, להחזיר תנועתיות של השרירים ולסייע לבניית עצם. עבור מטופלים המחלימים מניתוח תותאם תוכנית שיקום אישית לטובת חזרה לשגרה במהירות ובביטחה. 

אנו בטיפול נבון מתמחים בהתאמת תכנית טיפול פיזיותרפיה לגיל השלישי בקריות, אשר לוקחת בחשבון את מכלול הפרמטרים בגיל המבוגר, תוך התחשבות במגבלות ומענה נקודתי לכל בעיה. פיזיותרפיה לגיל השלישי בקריות מומלצת לכל אדם כדי לאפשר לו להגיע לאיזון, לתפקד על הצד הטוב ביותר ולחוש בטחון בחייו. 

טיפול פיזיותרפיה בקריות 

מכון נבון מציע מגוון טיפולי פיזיותרפיה בקריות:

• טיפול פיזיותרפי בגיל השלישי

• טיפול פיזיותרפי משקם לאחר ניתוח

• טיפול פיזיותרפי בפציעות ספורט

• טיפול פיזיותרפי בילדים

• טיפול פיזיותרפי להקלה על כאב

• טיפול פיזיותרפי לוורטיגו

צוות המטפלים המקצועי בראשותו של שרלי נבון, פיזיותרפיסט מוסמך ומנוסה, יתאים תוכנית טיפול על בסיס הצרכים והאפשרויות של כל מטופל ומטופלת. אנחנו כאן עבורכם, לטובת חיים בריאים ושמחים יותר. 

טיפול נבון. ביחד בתנועה הנכונה.

לתיאום פגישה, אנא מלא/י את הטופס. נשמח להכיר.