טיפולים פרטיים -פיזיותרפיה

טיפול פיזיותרפי טוב עשוי במצבים שונים לשפר דרמטית את מצבו של מטופל. פיזיותרפיסט מקצועי ובעל ניסיון יודע מהם התרגילים הנכונים לבצע עם המטופל כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. הדבר נכון להתאוששות לאחר ניתוח, לשיקום פציעות ספורט, לאנשים אחרי אירוע מוחי, לאנשים מבוגרים, למחלימים מאירועי לב, משברים ועוד. טיפול פיזיותרפי מקצועי מאפשר לך התאוששות ואף החלמה מלאה ויכול לקדם אותך לקראת תפקוד מלא בכל תחומי החיים.

מדוע יש צורך בטיפול פיזיותרפיה פרטי?

כל אדם בישראל זכאי לקבל פיזיותרפיה בקופת החולים שבה הוא רשום, אולם הכמות של הטיפולים מוגבלת, זמני ההמתנה לטיפול ארוכים ונוסף על כך הוא מוגבל בזמן. כך פעמים רבות נשאר האדם ללא מענה טיפולי למרות שעדיין הוא לא התאושש לחלוטין. טיפול פיזיותרפיה פרטי אינו מוגבל בזמן והוא ניתן כמובן בתנאים הנוחים למטופל. הוא מתאים לאנשים שסיימו את מכסת הטיפולים בקופ"ח שלהם, למי שקשה לו לצאת מהבית, למבוגרים שחוששים מנפילות, לאנשים המרותקים למכשירים, לאנשים עסוקים שזמנם יקר להם, לספורטאים שמחפשים שיקום מקצועי ויעיל, למי שמתאושש מניתוח ועוד. בטיפול פיזיותרפי פרטי אתה מקבל את הטיפול מפיזיותרפיסט קבוע, בבית שלך, בלי לדאוג לפקקי תנועה, לבעיות חנייה או להליכה מרובה.

היתרונות של טיפול פיזיותרפי פרטי

לטיפול פיזיותרפי בבית יש יתרונות רבים: הפיזיותרפיסט מגיע אליך הביתה עם כל הציוד שקיים בקליניקה רגילה וכך אתה מקבל בביתך טיפול עם הציוד המקצועי ביותר, דבר שנוח במיוחד אם קיים קושי בניידות או מוגבלות בתנועה. יתרון נוסף הוא שטיפול בבית מאפשר לפיזיותרפיסט לראות את סביבת המחיה שלך ולפתור בעיות בו במקום. נוסף על כך, אתה קובע את השעה המתאימה לך, את החדר שבו נוח לך לקבל את הטיפול וכמה זמן תוכל להשקיע בטיפול – כל זאת בדיסקרטיות מלאה ולפי הצרכים שלך. תנאים אלה מאפשרים לך להתרכז ולהבין את ההנחיות כהלכה ולהתרגל אותן לאחר מכן בצורה נוחה, מה שמאפשר החלמה והתאוששות מיטביים.

לקריאה על מכון הפיזיותרפיה שלנו בחיפה לחצו כאן