האם יש לכם יתר לחץ דם? עודף משקל? בעיות לב? שומנים בדם? סכרת? במידה ואתם סובלים מאחד או מכמה מהדברים הבאים הגעתם למקום הנכון שהרי אתם זקוקים לספורט טיפולי !

בתור מאמן כושר מוסמך ופיזיותרפיסט יש בידי שילוב של ידע רפואי ופיזיולוגי על מנת לעזור לכם להיכנס לכושר ולנסות ולהפחית בחלק מהתרופות ולשפר את מצבכם הבריאותי.

פעילות גופנית הוכחה כעוזרת ולעיתים אף מרפאת חלק מהבעיות ובהחלט יכולה לתרום לכם לאורך חיים בריא ומאושר יותר.על מנת להתחיל ולהתאמן יש לעבור בדיקות רפואיות על מנת לקבוע את רמת הכשירות לאימונים ולסוגי אימונים.

ישנם אינספור יתרונות לעבודה עם מאמן כושר אישי.  אימוני ספורט טיפולי אישיים הם הדרך המהירה והאפקטיבית ביותר לשפר את כושרכם הגופני ואת בריאותכם. יתרונותיו של אימון אישי רבים והוא פופולארי בכל שכבות האוכלוסייה. אימוני הכושר נעשים עבור כל הגילאים והם כבר מזמן לא נחלת העשירים בלבד.

ספורט טיפולי

חשיבותו של הכושר הגופני לבריאות הפיזית והנפשית ידועה לכל, אך במבחן התוצאה העבודה והמטלות היומיומיות דוחקות אצל רבים את הכושר הגופני למקום האחרון בסדר העדיפויות. בטיפול נבון תקבלו מוטיבציה לפיתוח אורח חיים בריא ולהצבת כושרכם הגופני בעדיפות עליונה. שרלי נבון, פיזיותרפיסט, מאמן אישי מוסמך ומומחה לספורט טיפולי יסייע לכם להתגבר על המעצורים והמכשולים המונעים מכם להגיע לתוצאות.

סובלים מבעיה רפואית ומעוניינים באימון אישי מפיזיותרפיסט ומאמן כושר מוסמך? צרו קשר עם טיפול נבון!

הסיבות העיקריות לשכירת מאמן אישי הינם סיוע לשיפור בריאות הלב וכלי הדם, כוח, גמישות, סיבולת, יציבה, שיווי משקל וקואורדינציה. ירידה במשקל או שמירה על משקל תקין או עיצוב וחיטוב הגוף יכולים להיות מושגים בקלות בעזרתו של אימון כושר אישי ממאמן טיפולי ופיזיותרפיסט ספורט  מוסמך. בטיפול נבון יעזרו לכם להגדיר את המטרות הריאליות והנכונות עבורכם וכן לקבוע אסטרטגיות בטוחות וכל זאת תוך מתן העצמה ועידוד.

מעוניינים בבריאות תקינה ושמירה על משקל תקין? צרו קשר עם הפיזיותרפיסט והמאמן האישי שרלי נבון! 

ל-50% מהפונים לאימון אישי ישנם צרכים רפואיים מיוחדים, כמו דלקת פרקים, סוכרת או השמנת יתר. אימון ספורט טיפולי בטיפול נבון יסייע לכם בפתרון בעיות רפואיות לרבות כאבי גב תחתון, שיקום מפציעה ואימון לחזרה לגזרה אחרי לידה. הפיזיותרפיסט הפרטי ומאמן הכושר האישי שרלי נבון יתכנן עבורכם תכנית יעילה ובטוחה, שתאיץ את החלמתכם או תאפשר לכם להגיע ליעדים שהוגדרו כמו פיתוח גוף, חיטוב גוף, בריאות וחיוניות בחיי היומיום.

סובלים מיתר לחץ דם? עודף משקל? בעיות לב? שומנים בדם? סכרת? ספורט טיפולי נועד עבורכם!

קחו אחריות על בריאותכם ועל איכות חייכם באמצעות אימוני ספורט טיפולי אישיים. בטיפול נבון תמצאו את תכנית האימון הנוחה לכם ביותר שעובדת הכי טוב עבורכם במסגרת אימון אישי עדינה או תובענית יותר.

סובלים מבעיה רפואית ומעוניינים באימון ספורט טיפולי ממאמן אישי ופיזיותרפיסט מקצועי? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים!