מדרסים בחיפה

אנשים רבים מציעים את המדרסים כטיפול לבעיות, או כמוצר שיעלים את כל המכאובים שלכם לתמיד, אצלנו בטיפול נבון אנו לא מציעים הבטחה זו מראש, מכיוון שאנחנו יודעים שזהו תרגיל שיווקי. מה שאנו מציעים זו היא בדיקה והערכה מקצועית ע" י פיזיותרפיסט בחיפה אשר ייקח מכם את ההיסטוריה הרפואית, ויבצע מספר בדיקות על מנת להבין האם אתם זקוקים למדרס אורטופדי רגיל או מדרס אורטופדי לריצה. כך שאם אתם צרכים מדרסים בחיפה ובאזור הצפון, אתם מוזמנים לפנות לקליניקה של טיפול נבון

התאמת מדרסים באמצעות פיזיותרפיסט

במידה והינכם זקוקים למדרס נשמח להעמיד לרשותכם את האופציה לעבור על ידינו טיפול פיזיותרפיה אשר יוכל לשפר את חייכם ולעזור לכם להפטר מהכאב והמגבלה, כך שאם אתם מחפשים מכון פיזיותרפיה בקריות או בחיפה הגיעו אל מכון פיזיותרפיה פרטי בחיפה טיפול נבון.

במידה וכן אתם זקוקים למדרסים נשמח להתאים לכם מדרסים בהתאמה אישית ולהעמיד לרשותכם אפשרויות בחירה מבין 3 סוגי המדרסים שלנו אשר יעניקו לכם פתרון לבעיותיכם.

מדרסים בחיפה

אנו מציעים את 3 סוגי מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית

טיפול נבון מתאימה מדרסים בחיפה ובצפון ומציעה 3 סוגי מדרסים

מדרסי basic

מדרסים בסיסים העשויים מחומרים שנועדו לתת תמיכה מלאה לרגל, הסיבה שהן נקראות מוצר בסיס זה מכיוון שאין בהן דחיסה של חומרים, והוספה של שכבות.

מדרסי comfort

בין 4 ל6 שכבות של חומרים דחוסים אשר נועדו לתת למדרס איזון בין הנוקשות לבין הרכות שתתמוך בכף רגלכם, המדרס נותן מענה נהדר לבעיות בכפות הרגליים אך הוא עשוי מחומרים מתקלים ונשחק לאחר כשנה עד שנתיים (תלוי ברמת הפעילות)

מדרסי premium

מדרסים אורטופדיים אשר הבסיס שלהם עשוי משכבת גרפיט, חומר קשיח אשר נותן למדרס את הצורה הבסיסית, על החומר הקשיח אנו ממלאים חומרים דחוסים אשר מוסיפים רכות. במדרס שלנו חומר הגרפיט הוא בשכבה דקה מאוד, כך שלצד הנוקשות והתמיכה הוא גם מתגמש. מדרסים אלו מחזיקים לזמן רב יותר בגלל חומר הגרפיט, ייתכן שבכל כמה זמן תצטרכו לעשות תיקון רק לציפוי.

מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית בחיפה

מדרסים בהתאמה אישית בחיפה

מדרסים בהתאמה אישית בנויים מחומרים איכותיים ומיוצרים בבית מלאכה מקצועי אשר מקבל מאתנו את ההזמנה עפ"י מרשם מקצועי.

במידה, ובכל זאת בחרתם לעשות מדרסים לא אצלנו,

להלן 3 טיפים חשובים למה לשים לב כשבוחרים מדרסים אורטופדיים בחיפה

  1. אל תשימו לב לכל הטכנולוגיה המדומה שחלק מהמקומות מנסים להציג, במקרים רבים המתקן שמתיימר לסרוק את כף הרגל ולעשות הערכת לחצים , אינו עושה דברים כאלו ונועד בעיקר ליצירת רושם.
  2. תבדקו האם האיש שבודק אתכם מיומן או עבר הכשרה כלשהי כאיש בריאות, האם יש לו את הידע האנטומי הנדרש על מנת לקבל את ההחלטה הטובה עבורכם.
  3. שימו לב אם האיש שמתאים לכם מדרס הוא איש מכירות או איש מקצוע?, חשוב שתשימו את כספכם ובריאותכם בידיים של איש מקצוע אשר בריאותכם וטובתכם האישית באה לפני המכירה.
  4. במקרים מסוימים לאחר ביצוע המדרס נדרשים לבצע תיקונים, בדקו כי המקום בו בחרת מציע תיקון למדרסים בהמשך הדרך לצורך שיפור ההתאמה של המדרס אליכם.

התאמת מדרסים בחיפה אצל פיזיותרפיסט מומחה

אצלנו בטיפול נבון יתאימו עבורך מדרסים בהתאמה אישית לפי צרכיך. שרלי נבון פיזיותרפיסט מקצועי יתאים לך את המדרסים המתאימים ביותר עבורך, לפרטים, צרו קשר!

טיפול נבון. ביחד בתנועה הנכונה.

לתיאום פגישה, אנא מלא/י את הטופס. נשמח להכיר.