לקוחות מספרים

dor hoddor hod
09:45 27 Sep 23
הייתה לי חוויה מצוינת עם שרלי, הפיזיותרפיסטית שלי. התנהגותו החמה והמסבירת פנים, בשילוב טיפול יעיל, הפיגו לחלוטין את כאבי הכתף שלי.
amit iluzamit iluz
16:11 10 Sep 23
הגעתי עם יד שסיימה עם גבס של חודש וחצי לאחר שבר בשורש כף היד, ותוך שבועיים כבר יכלתי להגיד עם חיוך שאני לא צריך את שרלי יותר, הטיפולים אצלו עזרו לי להשתפר מהר יותר והתהליך היה עם חיוך!
גדי שנהרגדי שנהר
19:49 28 May 23
פרקתי את שתי הכתפיים והייתי במצב ממש רע: כל פעולה קטנה בידיים כאבה לי, והיה לי קשה לישון בלילות מרוב הכאבים.בתוך חודש ועשרה ימים, בטיפולו המסור של שרלי, חזרתי לתפקוד תקין. הכאבים פסקו, השינה חזרה, וכעת אני מתאמן בחדר הכושר. שרלי מאוד עודד אותי והיה זמין וקשוב אלי לאורך כל התהליך הטיפולי.
הגעתי לשרלי עם דלקת בברך בעקבות המלצה שראיתי ברשת. מהרגע הראשון שרלי היה מאוד קשוב ומקצועי, הבין מיד את הבעיה (יותר מכל האורתופדים שהייתי אצלם) הרגיע ונתן לי טיפול מתאים שעזר לי מאוד תוך תקופה קצרה.בנוסף האוירה במכון מאוד נעימה והיחס מעולה.ממליצה על שרלי בחום.
Aviv ShitritAviv Shitrit
11:05 24 Jan 23
הגעתי לשרלי לאחר המלצה מאחי שגם טופל אצלו והיה מאוד מאוד מרוצה.סבלתי מכאבים במשך שנתיים+ ולא האמנתי שאצליח להיפטר מהם אך הופתעתי הכי לטובה שיש - שרלי מקצוען אמיתי, אכפתי, איש שיחה, נחמד ומכבד והיה תענוג להיות מטופל שלו.התוצאות היו מהירות ומצוינות!לגמרי ממליץ
Shani KoninskyShani Koninsky
07:56 20 Nov 22
מדהים! קיבלתי אצלו טיפול למגוון פציעות ספורט במהלך השנה. מקצועי ביותר, תמיד מרגישה שיפור משמעותי מטיפול לטיפול. למדתי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות שיחזיר אותי כמה שיותר מהר למגרש, בלי קשר לסוג הפציעה.וחשוב לא פחות - הגון ונעים 🙂
Shir KoninskyShir Koninsky
21:41 12 Nov 22
הגעתי לשרלי עם כאבים בברכיים שחוויתי כעשור שרק הלכו והדרדרו עד לכאבים יומיומיים בפעולות בסיסיות שביצעתי ולכן הייתי בטוחה שהברכיים שלי מקרה אבוד.להפתעתי גיליתי שטעיתי, ומעבר ליחס המעולה שקיבלתי, שמחתי לגלות אצל שרלי מקצועיות רבה שהביאה לתוצאות מדהימותתת בפרק זמן קצר, כדרך טיפול מקצועי במכון והתאמת תרגילים שהיו מדויקים עבור הכאבים שחוויתי.מצבי השתפר בצורה ניכרת וכנגד כל הציפיות שלי בקרוב מאוד אוכל אפילו להתחיל להתאמן!!אין מאושרת ממני :))ממליצה בחום!
js_loader

טיפול נבון. ביחד בתנועה הנכונה.

לתיאום פגישה, אנא מלא/י את הטופס. נשמח להכיר.