כאבי גב – פיזיותרפיה לגב

הגב הוא אחד האיברים המוזנחים ביותר על ידי מרבית האנשים ולכן אנשים רבים סובלים מבעיות הקשורות לגב. בסיכון לבעיות גב נמצאים אנשים שעובדים בעבודות פיזיות שכוללות תנועת כיפוף ורוטציה, אנשים בעלי עודף משקל ואנשים שמעשנים. ויחד עם זאת ניתן לטפל ולמנוע בעיות גב. בואו ללמוד כיצד פיזיותרפיה לגב עוזרת למניעת כאבי גב וכיצד היא מטפלת בהם.

מרכז הגוף

למרות שהוא מהווה חלק חשוב ממערכת השלד והשרירים וגם חלק חשוב בתקשורת בין הגוף לבין המח, הגב שלנו לא מקבל את היחס הראוי לו כמו הלב, המח או הריאות. הגב הוא חלק בלתי נפרד מיכולת היציבה שלנו ומהיכולת הכללית שלנו לנוע. בשביל להבין את המשמעות שלו, רצוי לחשוב על אנשים, אשר ספגו פגיעות קשות בעמוד השדרה שלהם ועל התוצאות, אתן הם צריכים לחיות.

טיפול בכאבי גב באמצעות פיזיותרפיה

מניעת כאבי גב

מניעת כאבי גב הינה פשוטה הרבה יותר ממה שאתם ודאי חושבים! ברגע שלומדים כיצד להשתמש בו בחכמה, ניתן למנוע בעיות גב רבות. על מנת למנוע בעיות גב יש לשמור על אורח חיים בריא וכן לחזק את שרירי הגב והבטן (שרירי ליבה). כל אלו יכולים לעזור במניעת מרבית בעיות הגב הנפוצות ביותר בקרב צעירים ומבוגרים כאחד.

טיפול

במידה והנכם סובלים מבעיות וכאבי גב, חשוב לטפל בהם באמצעות פיזיותרפיה לגב בהקדם האפשרי על מנת שלא יחמירו. פיזיותרפיסט פרטי מוסמך יוכל לעזור לכם הן במניעה והן בטיפול בבעיות קיימות. הטיפול נעשה בעיקר על ידי אבחון הבעיה ולאחר מכן מתן תרגילים למטופל לתרגול עצמי.

פיזיותרפיה לגב

הטיפול הפיזיותרפי הוא הטיפול האולטימטיבי בכאבי גב כיוון שהוא טבעי ובלתי פולשני כך שאם אתם סובלים מכאבי גב, פיזיותרפיה לגב מיועדת עבורכם. במכון טיפול נבון יטופלו כאבי הגב שלכם במקצועיות באופן שיסייע לכם להקטין את כאבי הגב למינימום, והפיזיותרפיסט שרלי נבון יעניק לכם טיפול פיזיותרפיה מקצועי לטיפול בכאבי הגב המציקים ולמניעתם בהמשך. בסוף כל סדרת טיפולים כל מטופל מקבל הדרכה כיצד לטפל בעצמו ולמנוע את חזרת הכאבים עד כמה שניתן.

צרו קשר עם טיפול נבון עוד היום להקלה על כאבי הגב ומניעת הישנותם

אם כאבי הגב שלכם חוזרים על עצמם והופכים לבלתי נסבלים אל תמתינו עוד. פנו אל מכון פיזיותרפיה בקריות טיפול נבון עוד היום על מנת לטפל בבעיה. צרו קשר עמנו על מנת לשוב לתפקוד תקין באמצעות תכנית הכוללת תרגילים שיפחיתו את כאב הגב וימנעו את חזרתו בהמשך.

טיפול נבון. ביחד בתנועה הנכונה.

לתיאום פגישה, אנא מלא/י את הטופס. נשמח להכיר.