אודות

קליניקת טיפול נבון מתמחה בטיפול פיזיותרפי בקשת רחבה של פציעות ספורט, תוך שימוש במכשור ובידע העדכניים ביותר בתחום. הקליניקה, שהוקמה על ידי פיזיותרפיסט ספורט ושיקום שרלי נבון, דוגלת בטיפול אקטיבי ושואפת להעניק למטופליה את מירב הכלים והיכולות לשיקום מהיר ומדויק.

טיפול מדויק ומקצועי

צוות הקליניקה נשען על הידע, השיטות וטכניקות הטיפול החדשניות ביותר הקיימות בעולמות הרפואה והפיזיותרפיה. מטופלים המגיעים לקליניקה זוכים לשירות מקצועי וקשוב מן הרגע הראשון. לאחר קיום ראיון היכרות, מכין הצוות תכנית טיפול המותאמת לצרכי המטופל ולמטרותיו. בתחילתו של כל טיפול מתבצעות בדיקות לאבחון התקדמות התכנית, במטרה לדייקה באופן שוטף וליישם התאמות נדרשות בזמן אמת.

סביבה טיפולית מתקדמת

מבחינה טכנולוגית, טיפול נבון הינה אחת מקליניקות השיקום המאובזרות והמתקדמות ביותר באזור הצפון. מטופלי הקליניקה נהנים ממכשור מתקדם לחיזוק שרירים, לתרגול שיווי משקל, להגברת מהירות התגובה, לשיפור מערכת היציבה ועוד. הטיפולים מתקיימים בחלל נעים הכולל שתי קומות ומרפסת סגורה. בין לקוחות הקליניקה ניתן למנות מספר רב של ספורטאים מקצועיים, כמו גם אגודות ספורט רבות כגון עירוני נהריה, הפועל טבעון ועוד.

מיקום אידיאלי

טיפול נבון קליניקה לפיזיותרפיה ממוקמת בחיפה, ברחוב ורדיה 12, במרכז המסחרי עם חניה חינם מסביב ובמרכז עצמו ובמרחק נסיעה קצר מאזור הקריות ומכל קצוות העיר. במקרים ספציפיים, מעניקים אנשי הצוות טיפולים בביתם של המטופלים.

למידע נוסף על טיפול פיזיותרפי בפציעות ספורט, ניתן ליצור קשר בטלפון 054-558-8823 או בדוא"ל [email protected]. נשמח לטפל גם בכם.

שרלי נבון פיזיותרפיסט ספורט

שרלי נבון – בעלים ומנהל

בעברו כדורסלן מקצועי. שימש בעבר כפיזיותרפיסט ראשי של עירוני נהריה בכדורסל.

כיום, במסגרת הקליניקה, מספק טיפולי פיזיותרפיה למספר אגודות ספורט מאזור הצפון מתחום הכדורסל, הריצה והקרוספיט.

מנוסה בטיפול במגוון רחב של אוכלוסיות, לרבות לוחמי צה"ל, אנשים בעלי כאבים כרוניים, מבוגרים הזקוקים לשיקום תפקודי, ומבוגרים הזקוקים לשיקום אורתופדי לאחר ניתוחי החלפת ברך וירך, שחזור הרצועה הצולבת, ארתרוסקופיה של הברך, ניתוחי כתף ועוד.

עבר מספר רב של השתלמויות בארץ ובחו"ל בתחומים כגון טיפול בכאב ואימון. התמחה בטיפולים ובטכניקות טיפול רבות.

"הגעתי לעולם הפיזיותרפיה כיון שבעבר, כספורטאי, נחשפתי לעולם הטיפולים. הבנתי ממקור ראשון עד כמה טיפולים הינם קריטיים לשיקום ולתפקוד רציף. רציתי גם להיות שם עבור המטופלים שלי, כפי שהיו שם עבורי."

טיפול נבון. ביחד בתנועה הנכונה.

לתיאום פגישה, אנא מלא/י את הטופס. נשמח להכיר.