קליניקת טיפול נבון מתמחה בטיפול פיזיותרפי בקשת רחבה של פציעות ספורט, תוך שימוש במכשור ובידע העדכניים ביותר בתחום. הקליניקה, שהוקמה על ידי הפיזיותרפיסט שרלי נבון, דוגלת בטיפול אקטיבי ושואפת להעניק למטופליה את מירב הכלים והיכולות לשיקום מהיר ומדויק.

טיפול מדויק ומקצועי

צוות הקליניקה נשען על הידע, השיטות וטכניקות הטיפול החדשניות ביותר הקיימות בעולמות הרפואה והפיזיותרפיה. מטופלים המגיעים לקליניקה זוכים לשירות מקצועי וקשוב מן הרגע הראשון. לאחר קיום ראיון היכרות, מכין הצוות תכנית טיפול המותאמת לצרכי המטופל ולמטרותיו. בתחילתו של כל טיפול מתבצעות בדיקות לאבחון התקדמות התכנית, במטרה לדייקה באופן שוטף וליישם התאמות נדרשות בזמן אמת.

סביבה טיפולית מתקדמת

מבחינה טכנולוגית, טיפול נבון הינה אחת מקליניקות השיקום המאובזרות והמתקדמות ביותר באזור הצפון. מטופלי הקליניקה נהנים ממכשור מתקדם לחיזוק שרירים, לתרגול שיווי משקל, להגברת מהירות התגובה, לשיפור מערכת היציבה ועוד. הטיפולים מתקיימים בחלל נעים הכולל שתי קומות ומרפסת סגורה. בין לקוחות הקליניקה ניתן למנות מספר רב של ספורטאים מקצועיים, כמו גם אגודות ספורט רבות כגון עירוני נהריה, הפועל טבעון ועוד.

מיקום אידיאלי

הקליניקה ממוקמת בחיפה, בלב ליבה של שכונת נווה שאנן, ובמרחק נסיעה קצר מאזור הקריות ומכל קצוות העיר. ניתן ליהנות משפע של חניה ללא תשלום מסביב לקליניקה, או לחנות בבניין על בסיס מקום פנוי. במקרים ספציפיים, מעניקים אנשי הצוות טיפולים בביתם של המטופלים.

למידע נוסף על טיפול פיזיותרפי בפציעות ספורט, ניתן ליצור קשר בטלפון 054-558-8823 או בדוא"ל info@tipulnavon.co.il. נשמח לטפל גם בכם.

שרלי נבון – בעלים ומנהל

בעברו כדורסלן מקצועי. שימש בעבר כפיזיותרפיסט ראשי של עירוני נהריה בכדורסל.

כיום, במסגרת הקליניקה, מספק שירותי פיזיותרפיה למספר אגודות ספורט מאזור הצפון מתחום הכדורסל, הריצה והקרוספיט.

מנוסה בטיפול במגוון רחב של אוכלוסיות, לרבות לוחמי צה"ל, אנשים בעלי כאבים כרוניים, מבוגרים הזקוקים לשיקום תפקודי, ומבוגרים הזקוקים לשיקום אורתופדי לאחר ניתוחי החלפת ברך\ירך, שחזור הרצועה הצולבת, ארתרוסקופיה של הברך, ניתוחי כתף ועוד.

עבר מספר רב של השתלמויות בארץ ובחו"ל בתחומים כגון טיפול בכאב ואימון. התמחה בטיפולים ובטכניקות טיפול רבות.

"הגעתי לעולם הפיזיותרפיה כיון שבעבר, כספורטאי, נחשפתי לעולם הטיפולים. הבנתי ממקור ראשון עד כמה טיפולים הינם קריטיים לשיקום ולתפקוד רציף. רציתי גם להיות שם עבור המטופלים שלי, כפי שהיו שם עבורי."

סרגיי קוטוב – פיזיותרפיסט

פיזיותרפיסט משנת 2014. מומחה לשיקום ולטיפול בפציעות ספורט מענפים שונים כגון טניס, כדורסל, כדורגל ריצה ועוד.

כיום משמש כפיזיותרפיסט במועדון הכדורגל מכבי חיפה, מחלקת הבוגרים. בעבר שימש כפיזיותרפיסט של מועדון הכדורגל מכבי הרצליה.

"רציתי ללמוד את מקצוע הפיזיותרפיה לאחר שכספורטאי בינלאומי בהחלקה על הקרח חוויתי פציעות קרסול מרובות וביליתי שעות רבות בחדרי הטיפולים".

קיריל ליפקין – פיזיותרפיסט

מומחה לשיקום פציעות ספורט, לשיקום אורתופדי ולעבודה עם אוכלוסיית הגיל השלישי.

במסגרת עבודתו בקליניקה, מבצע ביקורי בית אצל מטופלים לאחר ניתוח ומטפל באנשים הנדרשים להשתקם בביתם. במקביל, משמש כפיזיותרפיסט של מועדן הכדורגל מכבי נתניה. בעבר עבד במכון לרפואת ספורט של מכבי חיפה.

"בחרתי במקצוע הפיזיותרפיה כיון תמיד רציתי להיות מטפל ולעזור לאנשים. בנוסף, אני מגיע מרקע של ספורט וכושר גופני. שיקום פציעות ספורט משלב את שני התחומים האלה באופן שגורם לי לסיפוק רב".

סטודיו טיפול נבון – פיזיותרפיה באיכות אחרת

לתיאום פגישה מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם