פיזיותרפיה לספורטאים

מה הדבר החשוב ביותר לבני אדם בכלל ולספורטאים בפרט? נכון. הבריאות. המאמץ התדיר, הממושך, של ספורטאים, העצימות הגבוהה של פעילותם והחשיפה המתמדת לסיכונים פוטנציאליים האורבים להם בכל מקום ובכל זמן שבו הם מבצעים את הפעילות שלהם, קל וחומר אם הם ספורטאים מקצועיים, מחייבים אותם להקפיד הקפדה יתרה בשמירה על גופם ועל בריאותם.

טיפולי פיזיותרפיה לספורטאים בקליניקת טיפול נבון

שירות פיזיותרפיה לספורטאים נדרש על ידי רבים מהם באופן קבוע, כחלק מובנה בשגרת האימונים והמשחקים שלהם. כל קבוצת ספורט מקצועית מחזיקה פיזיותרפיסט שתפקידו להכשיר, לא אחת בתוך זמן קצר ביותר, מהיום למחר ולא אחת אף מעכשיו לעכשיו, ספורטאים. כאשר מי מהם מקבל, לדוגמה, מכה בעיצומו של משחק והקבוצה לא יכולה לאפשר לעצמה לוותר על המשך תפקודו- בעל המקצוע מטפל בו לאלתר, משתמש בעיסויים ובתכשירים שונים על מנת להקהות את הכאב ולאפשר לספורטאי להמשיך לשחק.

פיזיותרפיה לספורטאים מהווה חלק בלתי נפרד משגרת האימונים שלהם, כאשר חלק חשוב בטיפול הוא טיפול משמר או טיפול מונע, שנועד לאפשר לגוף לשאת בעומסים ובמאמצים התובעניים שהוא עומס על עצמו.
אנשי מקצוע המתמחים בשירות פיזיותרפיה לספורטאים מכירים את הפרופיל של כל אחד ואחת מהמטופלים שלהם ויכולים להתאים את סוג הטיפול, משכו, עצימתו ותדירותו לאתגר שבפניו ניצב הספורטאי.

פיזיותרפיה לספורטאים
פיזיותרפיה לספורטאים

על מנת להבטיח אפשרות פעילות סדירה של ספורטאים, על אחת כמה וכמה של מי מהם שמאמצים את גופם מדי יום, נדרשת שמירה על הגוף, הקפדה על אכילה נכונה ומנוחה מספיקה. בשילוב עם טיפולים פיזיותרפיים הספורטאים יכולים לשמור על אורח חיים בריא, ובמיוחד על אורח חיים המתחייב מהיותם ספורטאים בכלל ומספורטאים מקצוענים בפרט.

פיזותרפיה פרטית לספורטאים – שיקום מקצועי במכון מקצועי

אם אתם לאחר פציעה גופנית עקב ספורט או זקוקים לשיקום לאחר פציעת ספורט,  צרו קשר עם מכון הפיזותרפיה של טיפול נבון, ואנו נטפל בבעייתכם במגוון טכניקות הכוללים טיפול מנואלי, חבישות, חשמל, תרגילים רפואיים, עיסוי רקמות עמוק ועוד.

צרו קשר עם פיזיותרפיסט ספורט עוד היום לטיפול ושיקום פציעות ספורט באופן המיטבי!

טיפול נבון. ביחד בתנועה הנכונה.

לתיאום פגישה, אנא מלא/י את הטופס. נשמח להכיר.