להחיות את הגוף שלך

להחיות את הגוף שלך, לשחזר את החיים שלך: שירותי פיזיותרפיה יוצאי דופן בקריות

האם אתם סובלים מכאב כרוני של שריר שלד? מחלימים מפציעה? ואולי אתם פשוט מסיימים את היום בתחושת כאילו משאית עברה מעליכם וכל הגוף תפוס וכאוב? חשוב לדעת כי טיפל פיזיותרפי נכון, מקצועי, סבלני ומדויק, יכול להחיות את הגוף, לשחזר יכולות ולעשות את ההבדל בין גוף מכווץ וכאוב לבין תחושת שחרור מדהימה וחיונית שנמשכת לאורך תקופה. אצלנו במכון נבון המונח "להחיות את הגוף" הוא לא רק סיסמא, אלא יעד בר השגה שיכול לחולל שינוי גדול באיכות החיים שלכם ובתחושה הכללי. אנחנו מציעים שירותי פיזיותרפיה יוצאי דופן בקריות, לטובת איכות חיים משופרת, גופנית ונפשית.

למי מיועד טיפול פיזיותרפי?

פיזיותרפיה היא תחום רפואי שמטרתו לעזור לאנשים לשפר את התפקוד הגופני, הניידות והרווחה הכללית שלהם, ומתאימה בעיקר לכמה אוכלוסיות:

 • לאחר טראומה גופנית – אנשים שסבלו מפציעות, כגון שברים, נקעים, מתיחה או נקעים, בין אם מתאונות, פעילויות ספורט או תקריות אחרות.
 • הסובלים מכאב כרוני – אנשים המתמודדים עם כאב מתמשך, כגון כאבי גב תחתון כרוניים, פיברומיאלגיה או פציעות מאמץ חוזרות ונשנות.
 • מטופלים לאחר ניתוח – אנשים שעברו ניתוח וזקוקים לשיקום כדי להחזיר לעצמם כוח, ניידות ותפקוד.
 • בעיות שרירים ושלד – במצבים המשפיע
 • ים על השרירים, העצמות, המפרקים והרקמות הרכות, כגון דלקת פרקים, כאבי גב, דלקת גידים ואוסטיאופורוזיס.
 • ספורטאים – מקצועני ספורט או חובבים הזקוקים לשיקום לאחר פציעות, או כאלה המחפשים שיפור ביצועים ואסטרטגיות למניעת פציעות.
 • אוכלוסייה גריאטרית – מבוגרים עם בעיות הקשורות לגיל, כגון בעיות שיווי משקל, מגבלת ניידות ונוקשות מפרקים.
 • במצבים נוירולוגיים – אנשים עם הפרעות נוירולוגיות כמו שבץ מוחי או כאלה הסובלים מורטיגו שמפריע לתפקוד היומיומי.
 • מצבי לב ריאה – חולים עם בעיות לב וריאות הזקוקים לסיוע בתרגילי נשימה ושיקום לב וכלי דם.
 • טיפול מונע – פיזיותרפיה יכולה לשמש גם כאמצעי מניעה לשמירה על כושר גופני, שיפור היציבה והפחתת הסיכון לפציעות.

בכל המצבים הללו ניתן להחיות את הגוף ולהשיב את איכות החיים באמצעות טיפול פיזיותרפי. מכון נבון מציע שירותי פיזיותרפיה יוצאי דופן בקריות הכוללות תוכנית בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופל, טיפול מקצועי תוך שימוש בטכניקות מתקדמות, הדרכה לתרגילים בבית והתנהלות ביום יום ותמיכה וסיוע רגשי וקשוב לאורך כל הדרך. 

מהן המטרות בטיפול פיזיותרפי?

תחילתו של כל טיפול פזיותרפי מוצלח היא בהצבת יעדים ומטרות. הצבת היעדים טובה לא רק לתכנון הטיפול, אלא מהווה כלי מוטיבציה ממשי, כאשר המטופל יכול למדוד את ההישגים וההצלחות שלו, אל מול נקודת הפתיחה. ישנן מספר מטרות עיקריות שניתן להשיג באמצעות טיפול פיזיותרפי מקצועי:

 • טיפול בכאב – שרלי נבון, פיזיותרפיסט מוסמך, מיומן בזיהוי שורש הכאב ושימוש בטכניקות שונות כדי להקל עליו באמצעות תרגילים טיפוליים, אלקטרותרפיה ושיטות אחרות להפחתת כאב ואי נוחות.
 • שחזור ניידות – באמצעות תרגילים ממוקדים ומתיחות, פיזיותרפיה יכולה לסייע בשיפור גמישות המפרק וחוזק השרירים. הדבר מועיל במיוחד לאנשים עם בעיות ניידות הנגרמות מפציעות, ניתוחים או מצבים כרוניים.
 • שיקום לאחר פציעות או ניתוחים – לפיזיותרפיה יש תפקיד מכריע בתהליך ההחלמה לאחר פציעות או פרוצדורות כירורגיות. שירותי שיקום עוזרים לאנשים להשיב לעצמם כוח, גמישות ותפקוד, ומאפשר להם לחזור לפעילות היומיומית ולספורט.
 • תיקון יציבה ומכניקת גוף – יציבה לקויה ומכניקת גוף לא נכונה עלולים להוביל לבעיות שרירים ושלד ולכאבים. אנו יודעים לספק הדרכה ותרגילים כדי לשפר את היציבה ואת מכניקת הגוף, להפחית את הסיכון לפציעות עתידיות.
 • מניעת נפילות ואימוני שיווי משקל – באמצעות תרגול ייעודי, ניתן לשפר שיווי משקל וקואורדינציה ולהפחית סיכון לנפילות, במיוחד אצל מבוגרים או אנשים עם מצבים נוירולוגיים.
 • שיפור ביצועי ספורט – ספורטאים נהנים לעתים קרובות מפיזיותרפיה כדי למנוע פציעות, לשפר ביצועים ולהשתקם לאחר פציעות הקשורות לספורט. שרלי נבון הינו פיזיותרפיסט ספורט מקצועי וכדורסלן מקצועי בעברו, אשר מכיר היטב את המאפיינים הייחודיים של ספורטאים ומיומן בבניית תוכניות טיפול מותאמות עבורם. 

כואב לי הגוף – לאן לגשת?

בין אם אתם לאחר פציעה, מחלימים מניתוח או מבקשים לשפר ביצועים ספורטיביים, אנחנו במכון נבון מציעים שירותי פיזיותרפיה יוצאי דופן בקריות, במטרה להחיות את הגוף ולשחזר את החיים. פיזיותרפיסטים מקצועיים יכולים לעשות את ההבדל בין טיפול נכון ומדויק לבין טיפול שעלול לגרום נזק, לכן חשוב לבחור בפיזיותרפיסט מקצועי שאתם סומכים עליו, כיוון שפעמים רבות טיפול פיזיותרפי יעיל הוא "ריצה למרחקים ארוכים", על מנת להחיות את הגוף ולשפר את איכות החיים בצורה ממשית. אז איך בוחרים את הפיזיותרפיסט הנכון? ראשית בדקו כי הפיזיותרפיסט מוסמך ובעל רישיון, וודאו כי הוא אכן מיומן ובעל ניסיון קודם בטיפול בתחום הרלוונטי לכם. בקש הפניות והמלצות מחברים, בני משפחה או אנשי מקצוע בתחום הבריאות, בקרו במכון הפיזיותרפי על מנת לבדוק את המתקנים והציוד של המרפאה ולהעריך את הניקיון, הארגון ואיכות הציוד שבו נעשה שימוש. מילת מפתח בבחירת פיזיותרפיסט היא כימיה – פיזיותרפיסט טוב אמור להיות מסוגל לתקשר ביעילות, להקשיב לחששות שלכם ולהסביר את תכנית הטיפול שלכם בבירור. היכולת ליצור קשר טוב עם המטפל שלך חיונית למערכת יחסים טיפולית מוצלחת.

קחו בחשבון את המיקום והנוחות – בחרו פיזיותרפיסט שהמרפאה שלו ממוקמת בצורה נוחה, במיוחד אם אתם צופים צורך במספר פגישות, הדבר יגדיל את ההיענות שלכם לטיפול ויכולת ההתמדה. מכון נבון מציע שירותי פיזיותרפיה מקצועיים באזור חיפה והקריות ואתם מוזמנים להגיע וליהנות מטיפול מקצועי ומסור. 

טיפול נבון. ביחד בתנועה הנכונה.

לתיאום פגישה, אנא מלא/י את הטופס. נשמח להכיר.